Projekt, w który włożyliśmy ponad pół roku prac oraz pierwsza nasza zawieszka jaką stworzyliśmy przy użyciu 3D skanera. Pobraliśmy skan z rzeźby naszego klienta i przenieśliśmy go do programu, w którym zaprojektowaliśmy zawieszkę składającą się z kilku części. Zawieszka ma w sobie ponad 500 brylantów najwyższej klasy VVS obsadzonych w technice micro pave, dzięki której kamienie są jak najbliżej siebie i sprawiają pożądany blask w niesamowity sposób. Biżuterię tego rzędu zaliczamy już do dzieł sztuki.

Najbardziej popularna zawieszka w Polsce, czyli custom wykonany dla Maty!

Projekt Grillzów z motywem kontynentu Afryki, które wykonaliśmy na zamówienie Michała Piroga ze złota i brylantów VVS.

Sygnet, który wykonaliśmy na 5 rocznice rozdania nagród Popkiller 2023 dla jego twórcy Mateusza Natalii. Ring został zaprojektowany inspirując się logiem POPKILLER - zostało ono ożywione z płaskiego głośnika 2D do realnego, który wysadziliśmy czterema brylantami VVS! Po bokach pierścienia znajdziecie inicjały M oraz N, które wyrzeźbiliśmy w stylu gotyckim, a nad nimi z obydwóch stron jest wystająca blaszka z logo „POPKILLER".

Jest to projekt blachy o wadze blisko 70 gram złota próby 585, która jest dwustronną zawieszką! Na przedniej stronie wykonaliśmy dłonie złożone do modlitwy, które trzymają plik banknotów 100$ z logo „JESUS CRUPTUS” na jednym z banknotów! Na dłoniach jest także mikro zegarek, który ma tylko 3 milimetry! Dłonie są otoczone napisem „Get Rich or Die Trying”. Na drugiej stronie zawieszki umieściliśmy logo BTC oraz nasze logotypy ICED STUFF.

Projekt zawieszki GM2L wykonanej ze złota próby 585 i brylantów VVS dla labelu Malika Montany.

Projekt wykonaliśmy przy użyciu najnowocześniejszych technologii odlewniczych, dzięki którym udało nam się uzyskać bardzo szczegółowe detale takie jak zęby oraz brwi przy czym wysokość zawieszki to zaledwie 3cm. Boba Marleya w całości wykonaliśmy ze złota próby 585 oraz brylantów VVS.

Jest to nasz najmocniejszy projekt - Wściekły Pomeranian wysadzony w ponad 150 Brylantów VVS Excellent barwy białej, w piękne Rubiny które umieściliśmy w oczach oraz Czarne brylanty VVS Excellent które znajdziecie na nosie psa. Cała zawieszka jest pełna w środku i waży ponad 80 gram złota próby 585.

Projekt zawieszki z literką S, który wykonaliśmy ze złota próby 585 i Brylantów VS. W środku literki nanieśliśmy teksturę, która dobrze kontrastuje przy mieniących się kamieniach. Dostępna jest cała gama wzorów i liter do zamówienia jako biżuteria spersonalizowana.

Projekt napisu "2021" w stylu Graffiti Letters, który wykonaliśmy ze złota próby 750 oraz Brylantów VVS.

BTC to projekt zawieszki, w którym pokazaliśmy swoje możliwości techniczne! Dzięki najnowszym technologiom możemy zadbać o każdy szczegół przy produkcji biżuterii z dokładnością do 1/10 milimetra. Zawieszkę wytworzyliśmy ze złota próby 585, a jej średnica to ZALEDWIE 3 CM.

Projekt monety BTC, którą wysadziliśmy w Brylanty jakości VVS. Dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych technologii frezowania zawieszka posiada napisy oraz linie w wielkości zaledwie 1mm. To projekt, który wykonaliśmy z największą precyzją i śmiało możemy powiedzieć że jest to najbardziej detaliczna zawieszka jaką znajdziesz na Polskim rynku!

Bransoletka splotu Miami Cuban Link 5mm z przywieszką "DOMINIK" wysadzoną w brylanty. Cały projekt został wykonany ręcznie ze złota próby 585 oraz Brylantów VVS.

Ręcznie kuty łańcuch splotu Galibardi wykonany ze złota próby 585 o wadzę 120 gram.

Projekt wykonany z inspiracji zaczerpniętej od Warner Bros - Zwariowane Melodie gdzie znajduję się charakter Marvina. Zawieszkę wykonaliśmy w całości z białego złota próby 585 i pomalowaliśmy na czarno przy użyciu emalii.

Projekt nożyczek wykonany w całości ze złota próby 585, który obsadziliśmy brylantami VS Excellent oraz pięknym Szmaragdem na łączeniu ostrzy.